SEBELÁSKA

10.3. 2022admin0

Krásný pojem, jak jsme na tom my ženy?

To jestli se umíme prosazovat, tak to poznáváme samy dnes a denně. Někdy se to může trošku zadrhnout a nastává dilema, jak dál? Co je a co není vhodné. A co si necháme dokonce líbit?

Když jsem se dala na dráhu profesionálního kouče, měla jsem tu čest koučovat větší množství žen hledajících svoji novoucestu, ale i s různými postoji i osudy.

Leckdy se potřebujeme svěřit, uvolnit emoce a to mě přivedlo na myšlenku pomáhat nejen koučinkem, ale i pomocí například ženského kruhu, který velmi rychle otevírá srdce a pomáhá na tom správném místě.

A vida moje cesta je tu. Propojení různých koučovacích metod a technik, ale i například skupinová setkání žen v kruhu. Tehdy se můžeme, my ženy vzájemně skvěle podporovat a dodávat si energii v pravou chvíli a tak i odreagovat se od běžných starostí

Důvěrné, ničím nerušené prostředí v kruhu žen tomu napomáhá. A co je super? Může to být i online, takže maximální soukromí lze zcela jednoduše zajistit

Nyní připravuji vyhlášení Online kruhu na téma SEBELÁSKA , kterou my ženy tolik potřebujeme. Proč ne?

A co je super můžeme se setkávat dopoledne i odpoledne, dle Vašich možností

Už se na to moc těším, taková setkání jsou vždy velkým přínosem. A pokud by některá z Vás spíše přivítala kruh setkání v menším počtu žen, je i toto možné.

—————————————————

KDE se můžete přihlásit na kruhové setkání?

email: stana@stanislavalisner.eu

Už se moc těším na naše první online setkání v kruhu žen

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů