VIP nabídka pro max 3 klienty na 6 - 12 měsíců

Přístup zohledňující Vaše možnosti, potřeby i preference.

Transformativní hloubkový koučink, VIP nabídka
118 000
dle potřeby do 6 měsíců, prodloužení po dohodě
Koučovací série zaměřená na Vaše dlouhodobé potřeby a trvalé změny v životě. Co konkrétně je důležité pro Váš osobní i profesní život právě nyní? Série včetně konkrétních technik důležitých pro transformativní, hloubkovou změnu naplňující Vaše cíle osobní i pracovní.
Nabídka koučování, nastavení parametrů - využití pro VIP koučování
10 000 Kč
Jednorázové sezení
Jednorázové sezení, kdy společně nastavíme Vaše potřeby a cíle pro další koučování v sérii. Po zahájení série bude tato částka započtena

VIP nabídka  koučovací série je určena pro 2 - 3 náročné klienty 

  1. Série na 6 měsíců, cena 118 000 Kč (sezení týdně - 14 dní, předpoklad 12 sezení, více po dohodě.  Minimální období na vytvoření nových návyků, implementace do života
  2. Jednorázové sezení, cena 10 000 Kč nastavení parametrů pro sérii. Následně bude tato částka od série odečtena

Zaměření na osobní i profesní život v provázanosti a to formou transformativního koučování. Cílem je posun ve všech definovaných oblastech Vašeho života.

 

 

 

REFERENCE VIP KLIENTŮ

Koučování touto metodou je skvělé. Ukázalo mi to místa, která neumím vidět a proto jsem se stále točila na jednom místě. Donutilo mě to podívat se na to jinak.Často otázkami, které by mě ani nenapadly. Je to o mně a mém myšlení a to je super. A hlavně jiné, než na co jsem byla zvyklá. Dnes skoro po roce spolupráce mám skvěle rozběhnutý projekt, který stojí konečně na pevných základech. Stále jsem hledala další cestičky, nyní už nemusím. Už vím, jak postupovat. Přesto jsem moc vděčná za další možnost koučování, stále je důvod.
Jana Š.podnikatelka - reakce na koučovací metody
Děkuji moc za rozkoučování a nasměrování na to, jak se na svůj projekt podívat z jiného úhlu. Otázky, abych se na to musela podívat nezaujatě a hledat důvod, jak na to jinak je jednoduše skvělý přístup. Už jsem v minulosti byla koučovaná, ale tady jsem prvně poznala, co to je, když si na to musím přijít sama. Už to je vidět i na kolegyních, které ze mě byly trošku nervozní. Lépe mi jde delegování dílčích částí projektu a za to jsem opravdu vděčná. Také za to, že se mi koučka věnuje tak, jak potřebuji já sama.
Helena B.projektový manažer - reakce na koučování metodikou Brain-Based-Coachink