Série 4 - 12 sezení

1) Využívám metody výkonnostní koučink

dle celosvětové metody Brain-Based-Coaching,

protože postupuje na základě Neurovědy, tj. možnostech Vašeho mozku, má transformativní charakter a je zaměřená na úkoly, cíle, hledání vlastní rozvojové cesty

2) Emoční koučink, dle možnosti Vaší mysli, potřeb i tužeb.

Vše vychází z toho, po čem sami toužíte a co Vám dává hlubší smysl. Kouč je průvodce na Vaší cestě. Během sezení si sami, za pomoci doprovodných otázek, přijdete na to, co je pro Vás prospěšné

Koučovací série 1

Paní Julie, hledající novou cestu v podnikání. Cestu, která by nejen lákala, ale i uživila. A nejen to tvořit si finanční polštář tak, aby rodina nestrádala a mohla dětem dopřát to, co si přejí. Postupně si rozpřemýšlela, co to pro nejen jí vlastně znamená a jak na to, aby byli všichni doma spokojeni a měli na sebe i dostatek času.

Vlivem celospolečenských změn si uvědomila, co vše je třeba změnit  a nespoléhat se na to, co dříve fungovalo, protože to tak již není.  Našla si brigádu u známého a tak je mezi lidmi, což scházelo a může se ve volných chvilkách nenuceně věnovat své podnikatelské aktivitě pro ženy, maminky, velké vášni. 

Koučovací série 2

Paní Lenka, podnikatelka věnující se ženám i mužům v oblasti osobního rozvoje. Ukazuje, jak na to, aby si klienti uměli najít svoji cestu z minulých neprospěšných nastavení, odstranili zábrany, které si vv sobě i desítky let nesou a tak se neumí posunout vpřed přesně tak, jak si přejí. Sama si tak začala uvědomovat mnoho neprospěšných nastavení, které i ji svazovaly a neukožňovaly nalézt rychlější cestu, jak pomoci klientům. Během série si uvědomila, jak výrfazně ji osobní nastavení svazuje a neumožňuje ukázat cestu i klientům mnohem efektivněji. Přišla si na své proč se chce věnovat právě dané aktivitě a co od toho sleduje.  Nechce být , jako jiní. Potfřebuje mít svoji jedinečnou cestu, která vznikla i na podkladě vlastních přesvědčení leckdy značně limitujících

Koučovací série 3

Paní Radka, podnikatelka pečujiči o ženy středního věku. Ženy které prochází náročními životními změnami a mají potřebu o sebe pečovat. Potřebovala mnohé situace, rodovou provázanost pochopit a přizpůsobit se. Vlivem koučování na míru se rychleji mohla vyrovnat se se změnami nejen u sebe, ale i v rodině.  Protože má léčitelské předpoklady  naučila se předávat energii tak, aby byla  prospěšná. Koučování pomohlo vyrovnávat s mnoha neprospěšnými emocemi, nastavením z dětství, které značně omezovalo, bránilo posunout se dál volněji.  Tak si rychleji uvědomila důležité milníky  v životě a odstranila bloky, které znepříjemňovaly  život a bránily posunout se dál.

Uvědomila si, že pouze podnikáním se neuživí a hledala řešení, jak vše zvládnout ke prospěchu sebe, i celé rodiny. Nyní má svoji novou práci, která pomůže najít nejen rovnováhu, ale i zdravý přístup v podnikání, bez omezujícího tlaku, že něco musí.

 

 

Koučovací série 4

Paní Radu, terapeutka na volné noze delší dobu se potýkala s tím, jak své schopnosti pochopit a naučit se přirozeně používat ke prospěchu dalších lidí. Postupně vlivem sezení si začala uvědomovat svoji jedinečnost, i to, že nemá zapotřebí nechat se druhými lidmi tlačit někam, co není její a o ní. V okamžiku, kdy si začala uvědomovat svoji energii nastala prostor pro hledání nové, prospěšné cesty pro ni i okolí. Pod vlivem uvědomování si své hodnoty každé další sezení zářila více a více. Našla svoji jedinečnost a uplatnění pro sebe. Naplno si uvědomila, že úvaha nechat se zaměstnat není pro ni prospěšná, není to její cesta. Nyní má opkolo sebe již několik velmi spokojených klientů, kterým má co předávat. 

Koučovací série 5

Paní Eva, žena s hlavou plnou plánů. Neuměla nalézt svoji cestu v životě. Najít aktivity, které by ji bavily i příjemně uživily. Proto se věnovala náhodným brigádám.  Nejprve potřebovala nalézt smysl, co by vlastně lákalo ji víc, než jen ojedinělé brigády za pár korun a jak své sny, možnosti dostat do života.  Promýšlením cesty, proč to tak vnímá a co se za tím skrývá, objevila sama sebe, svoji cestu. Uvědomila si nejen to, že jí její styl života nevyhovuje, super začátek hledat lepší směr.  Během 1/2 roční koučovací cesty tak objevila  sama sebe, ale i solidní nabídku, jak uplatnit své přirozené schopnosti, dovednosti smysluplně. Kamarádka ji nabídla práci ve své firmě, kde může uplatnit to, co ji láká a motivovat zákazníky. Po návratu z Anglie ji tak čeká zajímavá pracovní nabídka, na kterou se už moc těší. 

 

Koučovací série 6

Paní Lenka, mladá žena hledající rovnováhu v životě a tak uplatnění se nejen mezi vrstevníky

Tato koučovací série ukázala cestu Lence, jak se přestat schovávat sama před sebou. Pomohla objevit, co se skrývá za tím, že se straní vrstevníkům a vyvolává mnoho otázek.  Objevila celou řadu důvodů, které se sebou doslo va táhne od dětství a neumí se v nich vyznat, proč to tak je? Co se za tím skrývá?  Pochopila, že některé situace prostě již nezmění a je třeba "přeložit" list, jít dál tak jak sama chce. 

Je zvláštní sledovat to, že když kouč nastavuje zrcadlo klientovi, aby se mohl podívat do svého nitra, zamyslet se, jak najednou jde celá řada dilemat  až jednoduše odstranit. Paní Lenka, PRO BONO klient se pomocí koučování našla. Našla sama sebe a mnoho skvělých nových přátel, u kterých již nemá obavu, že udělá někde chybu. Je mnohem spokojenější jak v osobním, tak profesním životě. A CO JE SUPER? NAŠLA TO SAMA. Stačila podpora, naslouchání a pomoc rozpřemýšlet to, čeho se tolik obávala